LvivGAZ.Lviv.Ua - сайт ВАТ «Львівгаз»
    ГОЛОВНА ІСТОРІЯКЕРІВНИЙ СКЛАДАкціонерамВідпочинокПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ  
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
:: ВІДПОЧИНОК

        ВАТ «Львівгаз» пропонує незабутній відпочинок. Товариство має чудово обладнані бази відпочинку та оздоровлення: санаторій «Арніка», пансіонат «Бадьорість», бази відпочинку «Вогник» та «Світязь-центр».
       Пансіонат «Бадьорість» розташований неподалік від Львова у мальовничому куточку курортного селища Шкло Яворівського району Львівської обл., в хвойному лісовому масиві Розточчя. До його складу  входять: адміністративний корпус (медична частина); три житлових будинки, їдальня (банкетний зал), кафе-бар, сауна (басейн, більярд, кімнати відпочинку). Тут все створене для Вашого комфортного відпочинку: спортивні споруди (футбольне поле, волейбольна, баскетбольна площадки) та ігрові споруди для дітей (гойдалки, каруселі та інше), до послуг гостей сауна з басейном, більярдний зал, екскурсії, зимова і літня риболовля, а восени – грибний сезон.
      Щороку пансіонат «Бадьорість», приймає на оздоровлення близько 700 дітей віком від 8 до 14 років. Лікувальний пансіонат «Бадьорість» відкритий не лише для дітей працівників ВАТ «Львівгаз», але і для всіх бажаючих малюків.
 
 
        Дітям організовано 5-разове харчування дієтичного спрямування, з профілактичною метою дітям призначається лікувальна вода «Нафтуся-Шкло», яка за своєю дією аналогічна «Трускавецькій». Лікувальний ефект її проявляється в ліквідації застійних явищ в жовчних шляхах, збільшує діурез, зменшує запальні явища в сечостатевій системі, виводить дрібні камінці з нирок із сечоводів, нормалізує порушений мінеральний обмін, виводить радіонукліди.
 
 
 
       Віддаленість від міст та будь-яких виробництв в радіусі 7 км забезпечує чистоту повітря, яке насичене озоном, мікроелементами, ефірними маслами, фітонцидами.  Дихати ними легко і вільно.
 
         Кожна дитина приймає 10 сеансів масажу. Змістовне культурно-масове дозвілля (спортивні змагання, рухові ігри, екскурсії, показ театральних вистав, дискотеки, туристичні походи, організація різноманітних конкурсів, національно патріотичне виховання, призове заохочення, нагородження грамотами) подобається і захоплює дітей.
         За підсумками роботи минулого року Львівські профспілки визнали дитячий пансіонат «Бадьорість» найкращим в області. Під час виїзного засідання виконкому об’єднаних профспілок Львівської області, на якому було підбито підсумки оздоровлення дітей, пансіонат «Бадьорість» з курорту «Шкло» було визнано найкращим на Львівщині.

 

        Санаторій «Арніка» розташований в мальовничому куточку паркової зони, всесвітньо відомої перлини Прикарпаття, бальнеологічного курорту Трускавець.
            Сьогодні санаторій «Арніка» – це сучасний комплекс, який забезпечує необхідне діагностичне обстеження та лікувальні процедури, зокрема працюють озокеритне відділення, ванне відділення, кабінети фізіотерапії кишкових зрушень, гідропатії, масажу, клінічна лабораторія, стоматологічний кабінет. Прийом хворих проводять висококваліфіковані лікарі: терапевт, уролог, стоматолог, лікар УЗД.
 
 
        В санаторії працює дієтична їдальня з попереднім замовленням страв. До послуг відпочивальників сауна, більярдна, кафе. Сюди часто приїжджають з концертами фольклорні ансамблі Галичини.
           У 2007 р. почало працювати відділення санаторію «Арніка» в Моршині на 12 місць. Лікування та харчування здійснюється на базі санаторію «Моршинський», який підпорядковується Державному управлінню справами при Президенті України.
          Санаторій «Арніка» є одним з кращих санаторно-курортних закладів курорту Трускавець. Колектив санаторію, на чолі з головним лікарем М. П. Мацько, забезпечує обслуговування відпочивальників на високому рівні, націлений на всебічне забезпечення потреб відпочиваючих у якісному медичному обслуговуванні. За результатами рейтингу курортних установ України, на основі незалежних опитувань, проведених Кримським інститутом курортної індустрії «Лігма», санаторій «Арніка» зайняв перше місце за підсумками 2007 р.

 

        Відпочивати на Шацьких озерах приємно та зручно. ВАТ «Львівгаз» пропонує відпочинок  базі відпочинку «Світязь-Центр». База розташована на березі озера Світязь в урочищі Гряда. У літню пору року тут можна цікаво та приємно провести час часу.
      Тиша, спокій, широке плесо озера «Світязь», чисте повітря хвойних лісів заряджають енергією і змивають щоденні турботи. Кришталево-чиста вода Світязя приваблює людей з усіх куточків України.
 
 
 
       
 
        Працівники ВАТ «Львівгаз» мають можливість відпочити і в мальовничих Карпатах на базі відпочинку «Вогник» (Верхнє Синєвидне).
Літній відпочинок в Карпатах – ідеально підходить і для активного відпочинку, і для тих, хто надає перевагу спокійному відпочинку, спостерігаючи за фантастичні гірські пейзажі та насолоджуючись чистим гірським повітрям.
 
 
Rambler's Top100