ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

ПАТ «Львівгаз» відкрив сучасний центр обслуговування споживачів (фото)

   Сьогодні, 10 лютого 2014 р., урочисто відкрили Центр обслуговування споживачів (ЦОС) ПАТ «Львівгаз» по вулиці Золота, 42. Новий ЦОС – сучасний центр, який обслуговуватиме, як фізичних осіб (населення), так і юридичних осіб-споживачів природного газу.    У новому ЦОК клієнти Компанії зможуть вирішити будь які питання: розрахунків за природний газ, оформити заявку на встановлення чи заміну газового лічильника, ремонту газового обладнання чи встановлення нового, укласти договір на газопостачання, сформувати графік погашення заборгованості за газопостачання, оформити заяву на реєстрацію пільг чи субсидії, ознайомитись з інформацією щодо діючих тарифів, приєднатися до газової мережі, відремонтувати чи встановити газові прилади тощо.

    «ПАТ «Львівгаз» відкриває перший Центр обслуговування споживачів, який працюватиме за принципом “єдиного вікна”. На прикладі роботи «Єдиного вікна», яке з 1 травня 2013 надавало послуги із приєднання до газових мереж, мешканці Львова вже могли переконатися у перевагах такого виду сервісу. У перспективі ми плануємо відкрити ще один такий Центр обслуговування споживачів у центрі міста Львова, – зазначив голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко.

      Серед нововведень, які успішно працюють у центрі – наявність адміністратора, який проводить консультації, запровадження електронної черги, можливість сплатити за будь-яку послугу відразу на місці.

     Центр обслуговування розміщується на першому поверсі корпусу № 2 ПАТ «Львівгаз». У приміщенні передбачені всі умови для комфортного перебування клієнтів – зона очікувань, санвузол, парковка для автомобілів клієнтів. Для обслуговування передбачено два зали.

       Новий Центр працюватиме шість днів на тиждень: понеділок – п’ятниця з 08.30 до 19.00, субота з 9.00 до 13.00 без обідньої перерви.

    «Центр обслуговування споживачів – один з найважливіших проектів ПАТ «Львівгаз», який спрямований на впровадження кращих практик роботи з клієнтами. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб прийшовши в новий центр обслуговування споживачів, кожен львів’янин отримав сервіс найвищого рівня і з легкістю вирішив усі питання, що стосуються взаємодії з ПАТ «Львівгаз», – наголосив голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко.

    На урочистому відкритті Центру були присутні: директор депардаменту розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Костянтин Писаренко, директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, представник інспекції з питань захисту прав споживачів, голова правлінні ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко.

Варто зауважити, що і обласна, і міська влада позитивно оцінює ініціативи компанії та підтримує усі починання.

 «На думку міської влади – львів’яни повинні отримувати не лише якісні послуги, але й високий рівень обслуговування. Усі ми розуміємо, що за десятки років наша система житлово-комунального господарства прийшла до катастрофічного стану. Проблем багато і їх не вирішиш в одну мить. ЦОС має стати місцем, де кожен із нас отримає відповіді на всі свої запитання з приводу газопостачання в наших домівках. Переконаний така практика має бути поширена у нашому місті», – підкреслила директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

  
Голова правління  Володимир Зленко та директор депардаменту розвитку інфраструктури та
паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Костянтин Писаренко
відкривають Центр обслуговування споживачів ПАТ «Львівгаз»
Володимир Зленко про переваги Центру обслуговування споживачів
Обласна влада на відритті Центру обслуговування споживачів
«Позитивний досвід ПАТ «Львівгаз» потрібно переймати і іншим структурам» –
зауважує Ірина Кулинич  директор департаменту економічної політики ЛМР
 
Інформаційна довідка

ПАТ «Львівгаз» є не лише найстарішим вітчизняним підприємством у своїй галузі, а й одним з найбільших як за рівнем газифікації, так і за обсягами реалізації газу.

Споживачами компанії є 772,6 тис. домогосподарств Львівщини, що становить 73,94 % від загальної кількості домогосподарств області.

Щороку компанія «Львівгаз» транспортує близько двох мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Найбільшими клієнтами ПАТ «Львівгаз» є ПАТ «Іскра», ТзОВ «Львівська картонно-паперова фабрика», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський жиркомбінат», яким компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.

ПАТ «Львівгаз» належить до одного із набільних платників податків у Львівській області, зокрема щороку у бюджет області сплачується понад 160 млн. гривень.

Stakeholder
Пункти: 35Дата: 26.03.2022 Коментар: 1
Голова правління Володимир Зленко, офіційна зарплата якого - 120 000 грн на місяць... В той час, як зарплата рядового працівники не перевищує 2000 грн, та ще й купуй за власні кошти інструмент...
Тотальна корупція, вирок - люстрація!
П.С. думаю, є і інші такі акціонери, як я, які за своє життя не отримали ні копійки прибутку по акціях "збиткового" Львівгазу. З такими зарплатами керівників і не дивно!!!
0
Дата реєстрації: 26.03.2022
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100