ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

20 млн. гривень ПАТ «Львівгаз» направить на соціальні виплати працівникам у 2014

      З 2014 року у ПАТ «Львівгаз» діє новий колективний договір, яким передбачено впродовж року направити на соціальні виплати працівникам близько 20 мільйонів гривень.

      Новий колективний договір був затверджений на Конференції трудового колективу підприємства наприкінці 2013 р. і набув чинності із 1 січня 2014 р. та  діятиме впродовж наступних п’яти років.    З 2012 р. розпочато роботу над створенням нового колективного договору для покращення соціального захисту працівників газорозподільних організацій з урахуванням повного пакету соціальних гарантій. Ця робота була ініційована Профспілкою газових господарств України.  У 2013 р. було створено робочу комісію із представників профспілкових організацій та адміністрації газорозподільних компаній.

   Текст колективного договору розробляли відкрито та прозоро, виходячи із пропозицій адміністрації підприємства та профспілок, які представляли інтереси трудових колективів  і захищають їх права.

   «У новому колективному договорі ми передбачили такий пакет соціальних гарантій для своїх працівників, який би заохочував їх до роботи у газовій галузі, – наголошує Сергій Копанічук голова профспілкового комітету ПАТ «Львівгаз», – зокрема це і матеріальна допомога на оздоровлення при відпустці, і матеріальні заохочення за відсутність лікарняних листів у попередньому календарному році, розмір яких залежить від професії та кваліфікації працівника, і ще багато інших заохочень».

   Новим колдоговором пербачено заохочення молодих спеціалістів, яким після перших півроку роботи на підприємстві виплачуватимуть матеріальну допомогу у розмірі посадового окладу. Окрім того збільшено виплати у разі смерті працівників та їх найближчих родичів. Додатково запроваджено матеріальне заохочення у разі укладання шлюбу та у разі відсутності лікарняних листів впродовж попереднього року.

  «Варто зауважити, що компанія «Львівгаз» взяла на себе достатньо серйозні соціальні зобов’язання, які покращуватимуть матеріальне становище трудового колективу, – підсумовує Володимир Зленко, голова правління ПАТ «Львівгаз», – однак і від працівників очікуємо якісного і професійного виконання своїх обов’язків, саме тому всі матеріальні заохочення надаються у разі відсутності дисциплінарних стягнень».

    Колективний договір проходив обговорення у трудових колективах і був затверджений одноголосно на Конференції працівників ПАТ «Львівгаз», адже очевидні його переваги порівняно із попереднім документом.

    «Ми розуміємо, що новий колдоговір надасть нам додаткові фінансові заохочення, проте водночас і відчуваємо відповідальність перед товариством за якісну роботу» – розповідає Василь Чижук, начальник аварійно-диспетчерської служби та профспілковий лідер ПАТ «Львівгаз».

 

Інформаційна довідка
 
     ПАТ «Львівгаз» є не лише найстарішим вітчизняним підприємством у своїй галузі, а й одним з найбільших як за рівнем газифікації, так і за обсягами реалізації газу.

     Споживачами компанії є 772,6 тис. домогосподарств Львівщини, що становить 73,94 % від загальної кількості домогосподарств області.

     Щороку компанія «Львівгаз» транспортує близько двох мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Найбільшими клієнтами ПАТ «Львівгаз» є ПАТ «Іскра», ТзОВ «Львівська картонно-паперова фабрика», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський жиркомбінат», яким компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.

     ПАТ «Львівгаз» належить до одного із набільних платників податків у Львівській області, зокрема щороку у бюджет області сплачується понад 160 млн. гривень. 

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100