ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

       15 вересня 2009 р. розпочнеться “Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті”, який ВАТ «Львівгаз» проводить щорічно з 15 вересня до 15 жовтня перед початком опалювального сезону.

         ВАТ «Львівгаз» нагадує, що відновлення газопостачання на опалювальний сезон 2009–2010 рр. для підприємств та організацій буде здійснюватися лише після 100% оплати всіх наданих послуг, отримання ліміту газу та надання в УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» відповідних документів, а саме:

        «Незабаром розпочнеться опалювальний період і як ми до нього підготуємося, так і будемо зимувати» – каже головний інженер УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» Ігор Павлів.

        Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) у рамках співпраці домовилися, що ціни на газ для населення буде підвищено з 1 жовтня 2009 року.

         За літній період ВАТ «Львівгаз» оздоровило 750 своїх працівників та їх сімей. Загалом на відпочинок та оздоровлення працівників ВАТ «Львівгаз» профспілковий комітет товариства витратив понад 400 тис. гривень.


Rambler's Top100