ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

           ВАТ «Львівгаз» нагадує, що триває планова повірка газових лічильників і просить мешканців Львівщини забезпечувати вільний доступ до приладів обліку представників газового господарства та не створювати перешкод у разі зняття лічильника газу.

      ВАТ «Львівгаз» вкотре попереджає бути особливо обережними під час користування газовими приладами, оскільки саме на початку опалювального сезону зазвичай спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом. У більшості випадків отруєння стаються внаслідок порушення Правил користування газовими приладами.

      Сьогодні, 6 жовтня, представники ВАТ «Львівгаз» спільно з міськими та районними відділами освіти розпочали проведення навчань дітей молодшого шкільного віку вимог правил безпечного користування газом у побуті. У середній школі № 37 м. Львова проведено перше заняття за участі головного інженера УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» Ігоря Павліва та інженерно-технічних правників товариства Ярослава Кузя та Андрія Тимчія. Такі навчання будуть проходити впродовж усього опалювального сезону у всіх школах Львівщини.

           Запрошуємо журналістів взяти участь у навчанні дітей молодшого шкільного віку безпечного користування газом у побуті, яке буде проводитися представниками ВАТ «Львівгаз» у середній школі № 37. Такий захід проводиться з метою запобігання нещасних випадків під час користування газовими приладами в опалювальний період, а також підвищення рівня знань вимог правил безпечного користування газом у побуті серед дітей шкільного віку.

         Організатор – ВАТ «Львівгаз».
        Захід відбудеться 6 жовтня 2009 року об 11.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 38 (приміщення середньої школи №37).
         Прохання до 17. 00 год. 5 жовтня акредитуватися за тел. 8 (050) 4303244, контактна особа Оксана Ростикус.

        ВАТ «Львівгаз» проводить заходи з підготовки газового господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2009–2010 рр. Ці заходи спрямовані перш за все на забезпечення стабільної та безперебійної роботи всіх експлуатаційних служб товариства, а також на покращення технічного стану газорозподільних мереж і споруд на них, підвищення рівня їх безпечної експлуатації.


Rambler's Top100