ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

            Сьогодні відбулася прес-конференція на тему «Хто зацікавлений у дестабілізації газопостачальної галузі Львівщини». Керівник ВАТ «Львівгаз» Любомир Голубовський розповів про реальну ситуацію, яку ми зараз маємо у газопостачанні Львівщини і про загрози, які на даний час існують для людей. Подаємо інформацію про те, які акценти розставив Любомир Голубовський у своєму виступі:

          Створене НАК «Нафтогаз України» дочірнє підприємство «Нафтогазмережі» прагне якнайшвидше, а саме вже з 1 січня 2010 року, перебрати контроль над газорозподільною галуззю Львівщини. Заради досягнення своєї мети використовує всі засоби, байдуже, що незаконні, умисно перешкоджаючи господарській діяльності ВАТ «Львівгаз».

         Профспілка газових господарств України і представники Міністерства палива і енергетики досягли домовленості щодо неприпустимості зриву опалювального сезону в країні. Про це кореспондентові УНІАН повідомив голова галузевої профспілки Олег АГРБА.

       Сьогодні близько 5 тисяч працівників обл- і міськгазів країни пікетують будівлю Кабінету міністрів України з вимогами не зривати опалювальний сезон.

       Чи перерозподіл газових мереж на Львiвщинi справді може призвести до зриву опалювального сезону?

        Вважаю, що перерозподіл газових мереж на Львівщині, а точніше зміна балансоутримувача, дійсно може призвести до зриву опалювального сезону у Львові. У разі будь якої зміни балансоутримувача газових мереж повинні бути найперше визначені межі балансового розмежування мереж різних власників. Окрім того повинні бути встановлені вузли обліку в межах балансового розмежування, що є вже безпосередньо втручанням в газорозподільні системи. Тому однозначно можу констатувати те, що процес передачі газових мереж, запланований на опалювальний сезон є неефективним і відповідно є дуже багато сумнівів щодо його втілення в життя.

Rambler's Top100