ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

       ВАТ «Львівгаз» вкотре наголошує, що слід бути особливо обережними під час користування газовими приладами з відводом продуктів згоряння у димохід. На сьогодні маємо сумну статистику у Львові від початку 2010 року вже 25 людей постраждали від отруєння чадним газом, з них п’ятеро смертельно.

           Потрібно пам’ятати, що природний та скраплений газ є вибухонебезпечним видом палива. А продукти його неповного згоряння є токсичними для людини. Тому під час користування газовими приладами потрібно бути особливо пильним та обережним, дотримуватися правил безпеки і не залишати без догляду поруч із ввімкненими газовими приладами маленьких дітей.

      Однією з причин отруєнь є використання електричних вентиляторів. З початку 2010 року на аварійну службу ВАТ «Львівгаз» поступило вже 2 виклики з підозрою на отруєння чадним газом, в квартирах, де були встановлені електровентилятори у вентиляційних каналах.

             За 2009 р. аварійна служба  УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» прийняла 25 викликів з підозрою на отруєння чадним газом і це дуже насторожує, оскільки за 2008 р. таких викликів було 21. Люди все частіше нехтують правилами користування природним газом у побуті.

         ВАТ «Львівгаз» продовжили договір на користування державним майном, а саме розподільні газопроводи, споруди на них, транспортні засоби спеціального призначення, а також проектно-кошторисна та виконавча документація.


Rambler's Top100