ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

         За два місяці 2010 року працівники ВАТ «Львівгаз» припинили подачу природного газу на 127 приладів, які були самовільно встановлені мешканцями Львова, з них 60 було оформлено. За минулий рік газовики закрили 2162 самовільно встановлені прилади, 1620 з них мешканці оформили згідно з правилами.

          Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) видала ВАТ «Вінницягаз» ліцензію на постачання природного газу за нерегульованим тарифом в обсязі до 100 млн м3 в рік строком на п’ять років. До цього облгаз мав ліцензію на постачання газу за регульованим тарифом у Вінницькій області. Тепер він зможе поставляти газ споживачам інших областей у встановлених обсягах за нерегульованим тарифом.

        Минулого тижня НКРЕ видала такі ж ліцензії Відкритим акціонерним товариствам з газопостачання та газифікації «Чернівцігаз», «Чернігівгаз», «Івано-Франківськгаз», «Волиньгаз», «Закарпатгаз» і «Львівгаз».
За матеріалами http://www.rbc.ua/ukr/

       Національна комісія регулювання електроенергетики України видала ліцензії на право провадження діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом шести Відкритим акціонерним товаристам з газопостачання та газифікації «Львівгаз», «Закарпатгаз», «Чернігівгаз», «Чернівцігаз», «Івано-Франківськгаз» та «Вольнбгаз» . Таке рішення було прийняте на відкритому засіданні НКРЕ, яке відбулося 18 лютого 2010 р.

         На цьому ж засідання було затверджено обсяги постачання природного газу на рік:

1. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» – 250 млн м3;

2. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз» – 150 млн м3;

3. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Івано-франківськгаз» – 100 млн м3;

4. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Волиньгаз» – 100 млн м3;

5. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» – 150 млн м3;

6. ВАТ по газопостачанню та газифікації Чернівцігаз» – 100 млн м3.

              Ліцензії дають право на провадження діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом на всій території України, окрім території, де компанії здійснюють постачання газу за регульованим тарифом.

        Кабмін України вніс зміни до правил надання населенню послуг із газопостачання. Про це рішення уряду повідомив сьогодні журналістам голова Нацкомісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) Валерій Кальченко, передає кореспондент РБК-Україна.

          Останнім часом збільшилася кількість звернень мешканців Львова до ВАТ «Львівгаз» щодо завищених показників, які споживачі природного газу отримують у квитанціях.


Rambler's Top100