ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук

 ПАТ «Львівгаз» інформує:

               Відповідно до Правил надання послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 року №2246 (із внесеними змінами)  розрахунки за послуги з газопостачання можуть провадитися на підставі планових платежів з підсумковим розрахунком за період не більше одного року.

              З метою надання можливості  споживачам здійснювати оплату планового обсягу споживання природного газу поточного місяця, з січня 2012 року у рахунках, що будуть вручатись абонентам ПАТ «Львівгаз», запроваджується  плановий платіж. Плановий платіж не є обов’язковим до сплати, тому в останньому  рядку рахунку, який називається «Фактично сплачено абонентом» є можливість  внести оплату за фактично спожитий газ. У картку обліку особового рахунку споживача не вносяться  нарахування по плановому платежу, отже заборгованість на суму планового платежу не збільшується, облікується лише сума оплати. Основна вимога полягає в тому, щоб споживачі розраховувались за фактично спожитий природний газ.

         Усім мешканцям будинку на вул. Пекарській, 16  відновлено газопостачання. Працівниками Львівгазу замінено частину стояка, на якому безпосередньо і виявлено пошкодження корозією газової труби.         Перед включенням газу, згідно з вимогами «Правил безпеки систем газопостачання України», працівниками ПАТ «Львівгаз»  було здійснено огляд усіх помешкань даного будинку. Під час обходу в одній із квартир газовики виявили самовільно встановлений двохфункційний котел у ванній кімнаті, що є грубим порушенням «Правил безпеки систем газопостачання України» та становить небезпеку не лише для мешканців цієї квартири, а й для всього будинку, оскільки може призвести до нещасних випадків. Небезпеку становило також кухонне вогнище однієї з квартир, в якому було виявлено зворотну тягу. На ці прилади газопостачання припинено до того часу, поки порушення не будуть усунені.

      Проте це ще не всі проблеми, що були виявлені у вищевказаному будинку, іншому мешканцю Пекарської, 16 буде встановлено безкоштовно газовий лічильник, від якого він вже довгий час відмовляється, не допускаючи працівників Львівгазу до своєї квартири.

          Варто зазначити, що з 1 липня 2011 р. набув чинності Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який передбачає обов’язкове встановлення лічильників природного газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках та використовує газ комплексно, у тому числі для опалення – до 1 січня 2012 року.

         На думку газовиків, саме ці факти, самовільне встановлення газового приладу  та небажання мешканця однієї з квартир встановити газовий лічильник, спричинили невдоволення окремих жителів будинку на вул. Пекарській, 16 появою працівників Львівгазу та посилений ажіотаж до даного питання.

               Нагадаємо, що вчора, 20 грудня 2011 року, правниками ПАТ «Львівгаз» під час проведення перевірки газової мережі на щільність у будинку на вул. Пекарській, 16 було виявлено її негерметичність. Тому працівникам Львівгазу довелося у терміновому режимі припинити подачу газу на будинок, виявити місця пошкоджень газопроводу та ліквідувати їх, щоб не допустити аварійної ситуації. Крім того повідомляємо,що будь-які газомонтажні роботи у вечірній та нічний час категорично заборонено Правилами безпеки систем

           Адміністрація товариства просить вибачення за доставлені незручності, проте мешканці повинні поставитися із розумінням до ситуації, адже у даному випадку йшлося про їхню безпеку.

         В межах Комплексних заходів ПАТ «Львівгаз» з профілактики та зниження рівня травматизму під час використанні газу в побуті на 2011 р., з метою підвищення рівня технічної підготовки фахівців експлуатаційних служб товариства, своєчасного та якісного виконання робіт із технічного обслуговування газового обладнання у ПАТ «Львівгаз» пройшли семінари-навчання.           У семінар-навчанні взяли участь головні інженери УЕГГ, начальники (інженери) виробничо-технічних відділів та слюсарі, що безпосередньо займаються технічним обслуговуванням газового обладнання ГРП (ШГРП).

     Програмою семінару було передбачено ознайомлення з будовою та принципом роботи регуляторів тиску газу, надано практичні рекомендації із їх підбору, встановлення, введення в дію та технічного обслуговування під час експлуатації.
         Також проведено ознайомлення з будовою та принципом роботи течешукачів-сигналізаторів «ВАРТА 5», надано рекомендації щодо їх експлуатації, проведено практичне застосування на газових мережах.
        Течешукачі-сигналізатори застосовуються для контролю загазованості у виробничих та інших приміщеннях, а також для знаходження місця витоку природного газу з підземних та наземних газопроводів та їх конструктивних елементів. У навчанні взяли участь інженерно-технічних працівників експлуатаційних служб та АДС УЕГГ м. Львова та головного підприємства.
           Навчання провели представники фірм-виробників газового обладнання ПАТ «ТЕМІО» (м. Київ) та ТОВ «ІТГАЗ-Україна» (м. Київ).

         6 жовтня 2011 р. у м. Золочів відбулося перше змагання огляду-конкурсу колективів аварійно-диспетчерських служб (АДС) ПАТ «Львівгаз» на базі філії Золочівське управління експлуатації газового господарства.         Крім господарів у змаганні взяли участь представники колективів аварійних служб Жидачівського, Миколаївського, Пустомитівського та Перемишлянського управлінь експлуатації газового господарства.

       Програмою проведення огляду-конкурсу колективів АДС передбачена перевірка технічного оснащення автомобілів та наявності документації; перевірка технічного стану автомобілів на естакаді; письмова перевірка знань працівників; змагання по одяганню засобів індивідуального захисту – протигазів та рятувальних засобів; практичні дії з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.
     Конкурсну комісію очолив головний інженер ПАТ «Львівгаз» Чайковський Р. Г. За результатами проведених змагань переможцями стали команди Перемишлянської, Золочівської та Жидачівської філій товариства, які посіли відповідно перше, друге та третє місця. 
      Змагання проводяться відповідно до Комплексних заходів ПАТ «Львівгаз» з профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті на 2011рік, з метою підвищення рівня технічної підготовки працівників аварійно-диспетчерських служб товариства, своєчасного та якісного виконання робіт з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.
      Проведення огляду-конкурсу передбачено здійснити в усіх регіонах Львівської області (Східний, Західний, Північний, Південний) на базі чотирьох визначених філій в період з 3 жовтня по 28 жовтня 2011 року. 

        Дотримання вимог правил користування газом у побуті – запорука безпечного опалювального сезону 2011–2012 рр.        Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, основним завданням на даному етапі підготовки є співпраця із балансоутримувачами житлових будинків та громадських будівель, оскільки саме їм потрібно провести якісну перевірку, прочистку та у разі необхідності ремонт димових та вентиляційних каналів. Користування газовими приладами у разі несправності димо-вентиляційних каналів категорично заборонено, оскільки може призвести до отруєнь чадним газом.

        Димові канали для опалювальних печей, газових колонок та опалювальних котлів, які працюють сезонно підлягають прочистці не рідше одного разу на рік перед початком опалювального сезону, а ті, що працюють цілий рік – два рази – перед початком опалювального сезону та після його закінчення. Після проведення цих робіт виконавці складають акти відповідної форми та надають їх у ПАТ «Львівгаз».
        ПАТ «Львівгаз» звертає увагу споживачів природного газу, що у більшості випадків їх безпека залежить від них самих. Перш за все мешканці повинні вимагати від власників будинків та житлово-експлуатаційних підприємств акти, які підтверджують придатність димових та вентиляційних каналів до подальшої експлуатації.
       Окрім того, щоб уникнути нещасних випадків потрібно неухильно дотримуватися правил користування газом у побуті. А саме:
 • перед запалюванням газового приладу обов’язково відчинити квартирку;
 • перевірити наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах перед включенням газового приладу та під час його роботи;
 • не залишати без нагляду працюючі газові прилади;
 • не влаштовувати витяжні вентилятори в приміщеннях, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згорання в димохід;
 • не користуватися газовими приладами з несправною автоматикою безпеки.
        Категорично заборонено:
 • користуватися несправними газовими приладами;
 • залишати без нагляду працюючі газові прилади;
 • прив’язувати до газопроводу мотузку і навантажувати її;
 • сушити білизну над газовою плитою;
 • експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;
 • використовувати для сну приміщення, де встановлені газові прилади;
 • проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів;
 • проводити ремонт по реконструкції димових та вентиляційних каналів. Дані роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.
         Якщо ви відчули запах газу необхідно негайно вимкнути газові прилади, провітрити приміщення і викликати аварійну службу газового господарства за тел. «104».
Дотримання правил поводження з газовими приладами у побуті – запорука Вашої безпеки.

 

         Під час капітального ремонту доріг у м. Львові не здійснюється заміна газових мереж, що перебувають в межах проведення робіт. Окрім того, по газопроводах їздить важка техніка та складають матеріали, що є грубим порушенням норм «Правил безпеки систем газопостачання» і несе загрозу безпечному газопостачанню м. Львова.          Згідно із чинним законодавством, зокрема  «Правилами безпеки систем газопостачання України» (ПБСГУ), затверджених наказом Держнаглядохоронпраці №254 від 01.10.1997р., п.4.3.43. «При проведенні робіт з розширення і капітального ремонту основи автомобільних доріг у місцях її перетину газопроводами останні, незалежно від дати попередньої перевірки і ремонту, повинні за необхідності замінюватись».

         Замовником реконструкції доріг є Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор», а виконавцем робіт – ТОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».
         Виконавець робіт отримав у ПАТ «Львівгаз» технічні умови на проведення робіт, пов’язаних із реконструкцією доріг по вул. Городоцькій, вул. Личаківській, вул. Б.Хмельницького, просп. Чорновола, вул. Шевченка, вул. Сахарова, вул. Кн. Ольги, вул. Юнаківа, пл. Чернівецька, вул. Стрийській, вул. Кульпарківській, вул. А.Мельника, вул. Т. Чупринки, вул. Є. Коновальця, вул. Бортнянського, вул. В.Великого, вул. Садова, вул. Хвильового, вул. Господарська, вул. Зелена, в яких зазначено необхідність винесення або заміни газових мереж.
          Однак заміна та винос не проводиться, а всі роботи здійснюються без дотримання «Правилами безпеки систем газопостачання України». Відповідно до правил перед початком земляних робіт організація, яка їх виконує, зобов’язана виявити фактичне місцезнаходження газопроводу в присутності представника служби підземних газопроводів. п. 4.3.41. ПБСГУ та під час проведення реконструкції доріг  дотримуватись вимог. Зокрема, уздовж траси підземного газопроводу не допускається складання матеріалів і обладнання, стоянок автотранспорту, на відстані 2 м від осі газопроводу з обох боків, однак мають місце грубі порушення вищезазначених вимог, що призвело до пошкодження газопроводів та газопроводів-вводів.
             Так, 4 липня 2011 р. було пошкоджено газопровід на районі вул. Городоцькій ,132, 7 липня 2011 р. – на вул. Городоцькій, 34/144 , 28 липня 2011 р. – на вул. Городоцькій,102.
              Товариство «Львівгаз» неодноразово зверталося як до замовника, так і до виконавця робіт з вимогою дотримання чинних нормативних вимог, оскільки в разі їх недотримання в подальшому, ПАТ»Львівгаз» не може гарантувати безпечне та безперебійне газопостачання до усіх мешканців м. Львова.

           Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ігнорують свій обов’язок щодо необхідності прочистки димових та вентиляційних каналів. Із 479 ОСББ у м. Львові, які повинні були прочистити димові та вентиляційні канали та подати акти у районні служби ПАТ «Львівгаз» свою роботу виконали лише 207.Працівниками ПАТ «Львівгаз» надіслано повідомлення до керівників ОСББ про те, що будинки, де не будуть прочищені димо-вентиляційні канали від’єднають від газової мережі.          Таке безвідповідальне ставлення власників будинків до своїх обов’язків становить загрозу для мешканців, оскільки може стати причиною отруєння чадним газом.

            Згідно з вимогами п. 1.4.3. «Правил безпеки систем газопостачання України» відповідальність за технічний стан і безпечну експлуатацію об’єктів, указаних у п. 1.1.2 цих Правил, а також побутових газових приладів і апаратів, димових і вентиляційних каналів, ущільнень вводів підземних інженерних комунікацій в будинки і будівлі покладається на їх власників.
              Якщо ЖЕКи та ЛКП більш відповідально підійшли до питання прочистки димоходів та вентиляційних каналів і 86 % подали акти про їх чистку у районні служби ПАТ «Львівгаз», то більшість ОСББ постійно ігнорують такий свій обов’язок чим наражають мешканців на небезпеку, роботи із прочистки димоходів виконали лише 43 %.
             «Правилами безпеки систем газопостачання України» п. 4.5.23. передбачено, що періодичній перевірці і прочищенню підлягають:
– димові канали опалювальних печей, ємнісних водонагрівачів для опалення і опалювальних котлів, які працюють сезонно, – не рідше 1 разу на рік перед початком опалювального сезону, які працюють цілий рік, – 2 рази на рік (навесні і восени);
– димові канали опалювально-варильних печей – не рідше 2 разів на рік: перед початком опалювального сезону і навесні при настанні відлиги;
– димові канали від газових проточних і ємнісних водонагрівачів для гарячого водопостачання, ресторанних плит – не рідше 1 разу на 6 місяців при цегляних і комбінованих (цегляні і азбестоцементні, цегляні і керамічні) димоходах і не рідше 1 разу на рік – при металевих (з товщиною стінки не менше 3 мм), азбестоцементних, гончарних, а також димоходів, виконаних із спеціальних блоків жаростійкого бетону. Періодичність перевірок існуючих димоходів з перетином, меншим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу, – не рідше 1 разу на 2 місяці.
            Вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими.
 
             Обов’язковою умовою безпечного користування газом у побуті є перевірка наявності тяги у димовому та вентиляційному каналах перед запалюванням та під час роботи газових приладів із відводом продуктів згоряння в димохід.
            ПАТ «Львівгаз» нагадує, що для забезпечення нормальної роботи газових приладів з відводом продуктів згоряння в димохід, приміщення в яких вони встановлені, обов’язково повинні бути забезпечені трьохкратним природним повітрообміном, тобто приточно-витяжною вентиляцією. Для цього передбачається наявність в приміщенні кухні вікна з квартиркою (фрамугою) у верхній частині або віконного провітрювача, витяжний вентиляційний канал та природне освітлення; також для припливу повітря у таке приміщення, влаштовується в нижній частині дверей решітка, отвори або підріз дверей.ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення Загальних зборів акціонерів
 
            Публічне акціонерне товариство по газопостачаннюта газифікації «Львівгаз»  (надалі – ПАТ «Львівгаз», «Товариство»), що знаходиться за адресою: 79039, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Золота, буд. 42, повідомляє про проведення 26 липня 2011 року Загальних зборів акціонерів Товариства (надалі – «Загальні збори»).  Початок Загальних зборів об 11 год. 00 хв. Збори будуть проводитися за адресою: м. Львів, вул. Золота, буд. 42, (в актовому залі Товариства).
             Реєстрація акціонерів для участі у Загальних зборах проводитиметься в день проведення зборів за вищевказаною адресою, з  09 год.00 хв. до 10 год.50 хв.
            Дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах - 20 липня 2011 року.


 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ:
1. Обрання Лічильної комісії Загальних зборів Товариства.
2. Обрання Голови та секретаря Загальних зборів Товариства.
3. Затвердження порядку (регламенту) проведення Загальних зборів Товариства.
4. Звіт Правління Товариства за 2010 рік.
5. Звіт Наглядової Ради Товариства за 2010 рік.
6. Звіт та висновки Ревізійної комісії Товариства за 2010 рік.
7. Прийняття рішення за наслідками розгляду звіту Правління, звіту Наглядової ради та звіту Ревізійної комісії Товариства.
8. Затвердження річного звіту та балансу Товариства за 2010 рік.
9. Розподіл прибутку Товариства (порядок покриття збитків) за підсумками 2010 року.
10. Про затвердження основних напрямків діяльності Товариства на 2011 рік.
11. Про внесення змін та доповнень до Статуту Товариства шляхом затвердження його в новій редакції.
12. Про внесення змін та доповнень до Положення про Загальні збори, Наглядову раду, Правління та Ревізійну комісію Товариства шляхом затвердження їх у новій редакції.
13. Про вчинення значних правочинів.
 
 
               Для реєстрації на участь у Загальних зборах акціонер повинен мати при собі паспорт, а представник акціонера (фізичної чи юридичної особи) – паспорт та відповідну довіреність, оформлену відповідно до  вимог чинного законодавства  України.
             Ознайомитись з проектами документів, що виносяться на розгляд Загальних зборів, акціонери можуть  за 7 (сім) днів до дня скликання Загальних зборів у приміщенні Товариства за адресою:  м. Львів, вул. Золота, буд. 42, кім. 49, щоденно у робочі дні (крім суботи та неділі) з 10:00 год. до 16:00 год. (обідня перерва з 12:00 год. до 13:00 год.), а в день проведення річних загальних зборів - також у місці їх проведення.
            Відповідальною особою за порядок ознайомлення акціонерів із зазначеними документами є тимчасово виконуючий обов’язки голови  правління ПАТ «Львівгаз» Вольський В. В.
                 Довідки за телефоном:  (032) 233-43-74, (032) 233-63-55.
 
           
 
 
Основні показники фінансово - господарської діяльності 
ПАТ «Львівгаз» за 2009 – 2010 роки (тис. грн.).
 
 

Найменування показника
період
2010
2009
Усього активів
2 321 636
2 103 798
Основні засоби
861 674
441 388
Довгострокові фінансові інвестиції
0
 0
Запаси
80 340
 228 142
Сумарна дебіторська заборгованість
1 114 947
 962 727
Грошові кошти та їх еквіваленти
3 874
 42 356
Нерозподілений прибуток
- 270 196
- 279 964
Власний капітал
240 455
221 144
Статутний капітал
170
 170
Довгострокові зобов’язання
995 094
 576 452
Поточні зобов’язання
1 085 855
 1 305 940
Чистий прибуток (збиток)
10 633
 - 2 852
Середньорічна кількість акцій (шт.)
3 401 400
3 401 400
Кількість власних акцій, викуплених протягом періоду (шт.)
0
0
Загальна сума коштів, витрачених на викуп власних акцій протягом періоду
0
0
Чисельність працівників на кінець періоду (осіб)
4 925
4 978

 
 
 
    Правління  ПАТ «Львівгаз»

 

            Відтепер ПАТ «Львівгаз» стає ще ближчим до своїх споживачів. У Львівгазі запрацювали гарячі лінії.            Відтепер кожен мешканець Львова може зателефонувати та повідомити про проблеми, пов’язані з газопостачанням, розповісти про недоліки у роботі підприємства з газопостачання та газифікації, поскаржитися на зловживання з боку його працівників. А також внести свої пропозиції щодо покращення роботи ПАТ «Львівгаз».

           Якщо Вам відомі випадки порушень газоспоживання, факти несанкціонованих «врізок» до газорозподільної мережі або Ви знаєте про факти крадіжок природного газу також телефонуйте на гарячу лінію.
             Телефони гарячої лінії:
233-11-30 – Галицький район;
233-51-44 – Залізничний район;
233-50-85 – Личаківський район;
233-63-05 – Сихівський район;
233-51-56 – Франківський район;
233-42-75 – Шевченківський район.

         ПАТ «Львівгаз» нагадує своїм споживачам про необхідність надання фактичних показів газових лічильників, оскільки щороку у грудні здійснюється перерахунок вартості природного газу залежно від споживання за рік.         Такі дії газопостачальних організацій зумовлені Постановою КМУ від 08.12.2006 року № 1697 «Про заходи щодо подальшого вдосконалення механізму забезпечення природним газом вітчизняних споживачів», якою затверджено «Порядок установлення роздрібних цін на природний газ для потреб населення»  залежно від річного обсягу спожитого газу.

          Просимо Вас створювати доступ до своїх помешкань для зняття показів лічильників газу усім працівникам товариства, які пред’являтимуть посвідчення ПАТ «Львівгаз».
        «Правилами надання населенню послуг з газопостачання», затверджених Постановою КМУ від 09.12.1999 року № 2246 (із змінами і доповненнями ) обумовлено, що «Споживач несе відповідальність, згідно з чинним законодавством за відмову у доступі до житлових приміщень для контрольного зняття показань лічильника газу».
        Наголошуємо, що відсутність фактичного показника лічильника суттєво впливає на річний обсяг спожитого газу, що може призвести до зміни категорії, а відповідно і ціни на газ.
           Звертаємо увагу людей, які тимчасово відсутності (знаходяться у лікарні, відрядженні та ін.) або рідко бувають у помешканні, що вони  зобов’язані передати фактичний показник лічильника по телефону (зазначеному в рахунку-фактурі) у відповідну районну службу ПАТ «Львівгаз» до 30 грудня 2010 р.

           «Незабаром розпочнеться опалювальний період і як ми до нього підготуємося, так і будемо зимувати» – каже начальник УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» Павло Сербан.          Основним завданням на даному етапі підготовки є співпраця із балансоутримувачами житлових будинків та громадських будівель, а саме їм потрібно провести якісну перевірку, прочистку та у разі необхідності ремонт димових та вентиляційних каналів. Після проведення цих робіт скласти акти відповідної форми та надати їх у ВАТ «Львівгаз».

       «Різке зниження температури та атмосферного тиску снігопади, пориви сильного вітру, дощі і відлиги можуть порушувати тягу та спричиняти задування в димоходи, що призводить до ускладнення експлуатації газових приладів і може бути причиною отруєнь чадним газом» – зазначає Павло Сербан.
        ВАТ «Львівгаз» звертає увагу мешканців на те, що користуватися газовими приладами у разі несправності димових та вентиляційних каналів категорично заборонено. Тому мешканці повинні вимагати від власників будинків та житлово-експлуатаційних підприємств акти, які підтверджують придатність димових та вентиляційних каналів до подальшої експлуатації. Крім того герметично закриті вікна і двері в приміщеннях, де встановлені газові прилади перешкоджають їх нормальній роботі, що призводить до утворення зворотної тяги та попадання чадного газу в помешкання, а це може призвести до нещасних випадків. Тому перед запалюванням будь-якого газового приладу обов’язково потрібно перевірити наявність тяги у вентиляційному, а для опалювальних приладів та газових колонок у димовому каналах, забезпечити приток повітря з вікна та дверей.
       Димові канали для опалювальних печей, газових колонок та опалювальних котлів, які працюють сезонно підлягають прочистці не рідше одного разу на рік перед початком опалювального сезону, а ті, що працюють цілий рік – два рази – перед початком опалювального сезону та після його закінчення.
       Категорично заборонено залишати без нагляду працюючі газові прилади, особливо ті, що не обладнанні автоматикою безпеки. Не допускайте до газових приладів дітей та осіб, які не мають навиків роботи з ними та не пройшли навчання газовій школі у ВАТ «Львівгаз».  
       Павло Сербан наголошує балансоутримувачам будинків, громадських будівель та всім без винятку споживачам природного газу: «Відновлення подачі газу на опалювальний період 20010–2011 рр. буде здійснюватися лише після надання в УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» акту прочистки димових та вентиляційних каналів».
       Дотримання правил поводження з газовими приладами у побуті – запорука Вашої безпеки.

        ВАТ «Львівгаз» закликає споживачів природного газу оплатити поточні рахунки за спожите блакитне паливо та подати фактичні показники газових лічильників.Звертаємо увагу мешканців Львівщини, що згідно з Постановою № 812 від 13.07.2010 «Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру «Артек» і Українського дитячого центру «Молода гвардія» з 1 серпня 2010 р. підвищуються ціни на природний газ.

          У зв’язку із підвищенням ціни на природний газ, задля уникнення будь-яких непорозумінь, ВАТ «Львівгаз» просить мешканців Львівщини допустити контролерів товариства до зняття показів газових лічильників для того, щоб зафіксувати фактичне споживання.
           У разі відсутності інформації про фактичні покази лічильника станом на 01 серпня 2010 р.  нарахування за липень поточного року буде здійснюватися на підставі планових платежів згідно з умовами Договору про надання послуг із газопостачання.
  
Роздрібні ціни
на природний газ, що використовується для потреб населення, які вводяться з 1 серпня 2010 р.
з/п
Диференціація цін
Ціна
за 1 м3 з ПДВ,
коп.
1
за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік:
 
 
за наявності газових лічильників
72,54
 
за відсутності газових лічильників
79,80
2
за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік:
 
 
за наявності газових лічильників
109,80
 
за відсутності газових лічильників
120,78
3
за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік:
 
 
за наявності газових лічильників
224,82
 
за відсутності газових лічильників
247,32
4
за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3на рік:
 
 
за наявності газових лічильників
268,56
 
за відсутності газових лічильників
295,41

 

       Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» повідомляє про скликання позачергових Загальних зборів акціонерів, які відбудуться 26 липня 2010 року о 10.30 годині за адресою: місто Львів, вулиця Золота, 42, актовий зал ВАТ «Львівгаз».

       Реєстрація учасників зборів проводитиметься з 9.00 до 10.00 години 26 липня 2010р. за місцем проведення зборів.
        Дата складання переліку акціонерів на право участі у Загальних зборах – 26 липня 2010р.


 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.     Звіт Правління про результати фінансово-господарської діяльності Товариства за 2005, 2007, 2008, 2009 роки та затвердження основних напрямів діяльності товариства на 2010 рік.
2.     Звіт Наглядової ради Товариства про проведену роботу за 2005, 2007, 2008, 2009 роки.
3.     Звіт Ревізійної комісії Товариства за 2005, 2007, 2008, 2009 роки, висновок Ревізійної комісії щодо річного звіту та балансу Товариства за 2005, 2007, 2008, 2009 роки.
4.     Затвердження річного звіту, балансу за 2005, 2007, 2008 та 2009 роки.
5.     Затвердження розподілу прибутку Товариства за 2007-2009 роки, строку та порядку виплати дивідендів (визначення порядку покриття збитків) та порядку розподілу прибутку Товариства на 2010 рік.
6.     Відкликання і обрання Голови та членів Наглядової ради товариства.
7.     Відкликання і обрання Голови та членів Ревізійної комісії товариства.
8.     Прийняття рішення про переведення випуску акцій Товариства, випущених у документарній формі існування в бездокументарну форму існування.
9.     Обрання депозитарію для обслуговування випуску акцій, форма існування яких змінюється з документарної в бездокументарну форму існування.
10.   Обрання зберігача, у якого Товариство буде відкривати рахунки в цінних паперах власникам акцій.
11.   Про припинення дії договору на ведення реєстру власників іменних цінних паперів Товариства.
12.   Про призначення уповноваженої особи для здійснення дій, пов’язаних з переведенням випуску акцій документарної форми існування в бездокументарну форму існування.
13.   Про визначення способу персонального повідомлення акціонерів про дематеріалізацію.
14.   Зміна назви у зв’язку з приведенням її у відповідність із Законом України "Про акціонерні товариства".
15.   Затвердження Статуту та внутрішніх положень у новій редакції у зв’язку з приведенням їх у відповідність із Законом України "Про акціонерні товариства".
16.   Про погодження вчинення значних правочинів.
Для участі в зборах необхідно мати при собі:
-       акціонеру – документ, що посвідчує особу (паспорт) та сертифікат акцій;
-       представникам акціонерів, зокрема, представникам юридичних осіб – довіреність на право участі у зборах оформлену згідно чинного законодавства та документ, що посвідчує особу.
Ознайомитись з проектами документів, що виносяться на розгляд Загальних зборів акціонерів можна за 7 (сім) днів до скликання зборів за адресою: м. Львів, вул. Золота, 42, кім. 49 у робочі дні з 15.00 до 17.00.
Довідки за телефоном (032) 233-63-55
Основні показники фінансово-господарської діяльності
ВАТ по газопостачанню та газифікації "Львівгаз"
(тис. грн.)

Найменування показника
Період
 
 
Звітний 2009 рік
Звітний 2008 рік
Звітній
2007 рік
Попе-
редній
2006 рік
Звітний 2005 рік
Попе-редній 2004 рік
Усього активів
2103798
1254251
1018645
868763
940834
530022
Основні засоби
441388
288310
263423
243682
192439
183973
Довгострокові фінансові інвестиції
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
Запаси
228142
208612
110625
98536
207032
11704
Сумарна дебіторська заборгованість
962727
338596
332209
304377
347554
287728
Грошові кошти та їх еквіваленти
42356
4579
77219
54450
8870
2921
Нерозподілений прибуток
-279964
-277112
-267277
-269481
-230065
-265961
Власний капітал
221144
82588
63153
39870
16939
-32437
Статутний капітал
170
170
170
170
170
170
Довгострокові зобов’язання
576452
191
439
510
282
1386
Поточні зобов’язання
1305940
1170843
953054
828171
923613
561047
Чистий прибуток (збиток)
-2852
376
177
-33365
-22990
-51295
Середньорічна кількість акцій (шт.)
3401400
3401400
 
3401400
3401400
3401400
3401400
Кількість власних акцій, викуплених протягом періоду (шт.)
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
Загальна сума коштів, витрачених на викуп власних акцій протягом періоду
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
Чисельність працівників на кінець періоду (осіб)
4978
5024
5181
5351
5611
5601

 
Правління ВАТ «Львівгаз»

      За 4 місяці 2010 року працівниками ВАТ «Львівгаз» виявлено 22 випадки втручання в роботу газових лічильників мешканцями Львова і відповідно проведено дорахунок на загальну суму 15 884,60 грн. або 25 857 м3.           Окрім того, 15% газових лічильників, які цьогоріч проходили планову повірку визнали не придатними до подальшого використання, а це 202 прилади обліку із 1318 перевірених. Це означає, що дані лічильники не реагують на мале споживання  природного газу, а саме на запалену газову плиту, що підтверджують результати експертизи, проведеної у Сервісному центрі товариства. В першу чергу до таких приладів належать газові лічильники роторного типу. Така кількість непридатних лічильників призводить до недостовірного обліку і відповідно до втрат природного газу.

         Впродовж останніх років працівники ВАТ «Львівгаз» все частіше виявляють факти виходу з ладу лічильників газу, а також втручання у їх роботу. Так, у 2009р. в Сервісному центрі товариства пройшли перевірку 4103 лічильники, із них непридатних для проведення обліку газу –417, а також було виявлено 135 фактів вручання у роботу приладів обліку.

          ВАТ «Львівгаз» наголошує, що втручання у роботу лічильників – крадіжка природного газу – тягне за собою не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність. Окрім того це пряма загроза Вашій безпеці та безпеці людей, які Вас оточують.

          Вчора, 26 квітня, розпочався тиждень охорони праці, який триватиме до 30 квітня.  28 квітня Україна відзначає  Всесвітній День охорони праці.          Головною метою політики ВАТ «Львівгаз» в сфері охорони праці є збереження життя, здоров’я і працездатності людини в процесі трудової діяльності. Робота в галузі газопостачання є дуже відповідальною та небезпечною, отож охорона праці на підприємстві є одним із пріоритетних напрямів.

         Девізом роботи служби охорони праці ВАТ «Львівгаз» є вислів – «Безпека праці – насамперед!».
        Щорічно служба охорони праці проводить заходи спрямовані на застереження працівників ВАТ «Львівгаз» від нещасних випадків на виробництві, а саме: навчання та перевірка знань працівників з охорони праці, пожежної та екологічної безпеки, безпеки дорожнього руху, визначення професіоналізму для підвищення рівня підготовленості працівників з дотримання вимог охорони праці. Окрім того, впровадження у виробництво прогресивних та безпечних технологій, сучасних засобів колективного та індивідуального захисту працівників, впровадження передового досвіду у галузі охорони праці, протипожежного захисту, безпеки дорожнього руху.
           Працівники відділу охорони праці періодично проводять тренувальні заняття та регіональні змагання аварійно-диспетчерських служб товариства, читають лекції в навчально-курсовому пункті, беруть активну участь в громадському і культурному житті товариства.
             В усіх філіях товариства створені сучасні кабінети з наочною агітацією, стендами, навчальними посібниками та приладами, зібрано не мало технічної літератури, яка дуже необхідна під час проведення лекцій, інструктажів, навчання та іспитів. На головному підприємстві кабінет охорони праці – один із найкращих, тут є і необхідна оргтехніка, і відеоапаратура, комплект учбових фільмів, навчальні стенди, постійно поновлюється технічна бібліотека. Адже застерегти працівників від нещасного випадку, навчити, показати навчальний фільм, провести тренувальні заняття набагато важливіше, ніж вирішувати питання тоді, коли станеться біда.
            Спеціалісти з охорони праці спільно з уповноваженими трудових колективів з питань охорони праці здійснюють постійний контроль за дотриманням у структурних підрозділах вимог законодавства про охорону праці, якістю і своєчасністю виконання приписів посадових осіб державного нагляду за охороною праці.
 
Довідкова інформація

        День охорони праці встановлений в Україні «…з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві…» згідно з Указом Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 р. № 685/2006. Відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.         

[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100